Zerova Fıstık 1999 yılında Coşkun GÜZEL tarafından ilk ticari girişim olarak fıstık alım satım, işleme ve pazara sunma şeklinde başlamıştır. 2013 yılında kendi fıstık işleme tesisini kurmuştur. Müşteri memnuniyetini ve büyümeyi hedefleyen bu tesis Gaziantep halkına yıllarca hizmet vermiştir. 2013 yılına kadar bu şekilde ilerleyen Zerova Fıstık, bu işi daha resmi, kurumsal bir boyuta taşımak ve markalaşmak için Zerova Fıstık Dünyası Gıda Maddeleri Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti'ni kurmuştur.

 

Zerova Fıstık kalite anlayışı sadece üretim, satış ve pazarlama ile sınırlı değildir. Tüm çalışanları ile birlikte, toplumun isteklerine duyarlı bir yaklaşım ile cevap vermek vizyonuna sahiptir. Bunu gerçekleştirirken farkımız kendi değerlerimizi organizasyon yapımıza, ürünlerimize ve hizmetlerimize yansıtmamızdır. Çevremize duyduğumuz saygıyı ürünlerimize de yansıtarak bilinçli üretici olmayı, mükemmel ve üstün sonuçlara ulaşmayı hedeflemiş bulunmaktayız. İlkeli prensiplerimiz ve değer yargılarımız devamlılığı getirmiştir.

 

Başlıca prensiplerimiz hedeflerimiz ve değer yargılarımız;

Sağlık ve Çevreye Saygı; Toplumun yaşamını çok yakından ilgilendiren bir sektör olarak hijyenik çalışma ortamı sağlamaktayız. İçinde yaşadığı topluma katkıda bulunmak ve böylece yaşam kalitesini arttırmaya yardımcı olmak da Zerova Fıstığın en önemli hedefleri arasındadır.

Müşteri Memnuniyeti; Müşterilerimizin beklentilerine devamlılık gösteren bir çizgi ile cevap vererek, en lezzetli ve sağlıklı ürünleri sunarak, ürünlerimizin her daim güvenirliliğini hissettiriyoruz. Ürünlerimizde ve çalışma yöntemlerimizde yaratıcı ve yenilikçi olmayı hedefliyoruz.

 

Etik Davranışlarımız; Çalışanlarımız ile birlikte, çevreye saygılı, dürüst, bir o kadarda dostane davranışlarda bulunarak, bugünü değil yarını düşünerek karar veriyoruz. Zerova Fıstık teknolojiyi kullanarak yenilikçi fikirlerle, zamanında temiz, sağlıklı, güvenilir ürünler üreterek büyümeyi hedefleyen bir firmadır. Yurt içi ve yurt dışı pazarını takip ederek, gerekli yatırım ve donanımlarla tarım ürünleri pazarında yerini almaya devam edecektir...